cs-balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu??

2 posters

Ići dole

A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu??

Počalji  Kanteras Sub Jan 12, 2008 6:40 pm

Hmm... Malo je onako zargonski napisano na pocetku teme... Zasto bas fudbal?? Zasto nije neki drugi sport??? Cool
Anonymous
Kanteras
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty Ja sam.. :P

Počalji  Wanjitza Sub Jan 12, 2008 6:43 pm

Ja sam napisala aovu temu.... Ali nisam se ulogovala... Pa ono.. Ocekujem vase kometare i kritike... Zasto bas taj sport!? Volela bih da cujem.. Laughing Wanja..
Anonymous
Wanjitza
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty Re: A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu??

Počalji  Gromoglasno Yahoo Sub Jan 12, 2008 6:46 pm

Wanjitza ::Ja sam napisala aovu temu.... Ali nisam se ulogovala... Pa ono.. Ocekujem vase kometare i kritike... Zasto bas taj sport!? Volela bih da cujem.. Laughing Wanja..

zato sto je to najpopularniji sport...ujedno i "stvar" koja privuce najvise mase na jedno mesto....npr.
Barseloninu utakmicu ce od sledece godine gledati u proseku 100.000 ljudi ?!

Tako je i pre bilo,zvezdinu utakmicu protiv madjarske ferencvarosi gledalo je 127.000 ljudi

Eto zasto. Very Happy
Gromoglasno Yahoo
Gromoglasno Yahoo
Administrator
Administrator

Muški
Broj poruka : 266
Godina : 32
Lokacija : panchevo
Omiljeno oruzje : ak47
Datum upisa : 10.11.2007

Counter-Strike:
Health::
A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Left_bar_bleue100/100A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty_bar_bleue  (100/100)
TIM:: Kanteri
Oruzje:: AK47

Nazad na vrh Ići dole

A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty Re: A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu??

Počalji  Wanja Sub Jan 12, 2008 6:58 pm

Gromoglasno Yahoo ::
Wanjitza ::Ja sam napisala aovu temu.... Ali nisam se ulogovala... Pa ono.. Ocekujem vase kometare i kritike... Zasto bas taj sport!? Volela bih da cujem.. Laughing Wanja..

zato sto je to najpopularniji sport...ujedno i "stvar" koja privuce najvise mase na jedno mesto....npr.
Barseloninu utakmicu ce od sledece godine gledati u proseku 100.000 ljudi ?!

Tako je i pre bilo,zvezdinu utakmicu protiv madjarske ferencvarosi gledalo je 127.000 ljudi

Eto zasto. Very Happy

Ok.. Tnx... Da cujem ostale.. Razz Bas me jakoooo interesuje!!!
Wanja
Wanja

Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 33
Lokacija : Kikinda
Omiljeno oruzje : Emara...
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty Re: A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu??

Počalji  Gromoglasno Yahoo Sub Jan 12, 2008 6:59 pm

sada ce da radj copy/paste Very Happy
Gromoglasno Yahoo
Gromoglasno Yahoo
Administrator
Administrator

Muški
Broj poruka : 266
Godina : 32
Lokacija : panchevo
Omiljeno oruzje : ak47
Datum upisa : 10.11.2007

Counter-Strike:
Health::
A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Left_bar_bleue100/100A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty_bar_bleue  (100/100)
TIM:: Kanteri
Oruzje:: AK47

Nazad na vrh Ići dole

A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty Re: A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu??

Počalji  Wanja Sub Jan 12, 2008 7:19 pm

Gromoglasno Yahoo ::sada ce da radj copy/paste Very Happy
Hahaha... NADAM SE DA NECE!!! JER SMATRAM DA SVAKO IMA SVOJE MISLJENJE I DA CE TO SVAKO I NAPISATI!!!! HVALA... Razz
Wanja
Wanja

Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 33
Lokacija : Kikinda
Omiljeno oruzje : Emara...
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu?? Empty Re: A zasto je fudbal najvaznija sporedna stvar na svetu??

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu